Hoşgeldiniz, Herbalife Sıkça Sorulan Sorular

Herbalife, Hakkında Tüm sorulan soruları bir başlık altında topladık. Bu Bölümde aklınıza takılan soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

33 yıllık bir şirket olan Herbalife’ın 90 ülkede açık olması ve yaklaşık olarak 75 milyon kişi tarafından tercih edilmesi Herbalife’ın ne kadar güvenli olduğunu göstermektedir. Herbalife tarafından satılan ürünleri tamamı Dünya Sağlık Örgütü tarafından ve FDA tarafından onay almıştır. Türkiye’de ise Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın da onayı bulunmaktadır. Herbalife ürünlerinin tüm sağlık kontrolleri yapılmaktadır. Tamamen hijyenik koşullarda üretilen herbalife son derece steril ortamlarda ambalajlanıp tüm müşterilere özenle takdim edilmektedir.

Herbalife ürünlerinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu ürünleri kullanırken her hangi bir komplikasyon gelişmez.  Herbalife ürünleri arasında yer alan gıda, beslenme ve takviye ürünleri herhangi bir şekilde katkı maddesi içermediği için bunların vücuda herhangi bir şekilde zararı söz konusu bile değildir. Bu nedenle aklınızda kuşku kalmadan bu ürünleri kullanabilirsiniz. Herbalife‘nin genel mantığında kuşkuya yer yoktur. Müşteri memnuniyeti başlıca önceliklerin arasındadır.

Herbalife ürünleri sağlıklı yemek yiyebilen herkes tarafından kolay bir şekilde kullanılabilir. Gençler, yaşlılar, yetişkinler, hamile olan bayanlar, çocuklar kısacası aklınıza gelebilecek ve sağlıklı beslenme ihtiyacı duyan hemen herkes bu ürünleri rahat bir şekilde tüketebilir. Ancak böbrek problemi yaşayanlar ve karaciğerlerinde sorun olanlar Herbalife formül 1 shake ürününü ve thermojetics bitkisel konsantre çayını kullanacağı zaman doktora danışması daha iyi olacaktır. Uzman gözetiminde tedavi olmak yediğimiz içtiğimize dikkat etmek sağlığımız açısından önem arz etmektedir.

Herbalife ürünleri içerisinde vücudunuzun ihtiyacı olan tüm besinler bulunmaktadır. Bu sayede vücudunuzun ihtiyacı olan besin değerleri karşılanmış olur. Ayrıca düşük kalorili oldukları içinde vücudunuzda yağ oluşumuna neden olmazlar. Bu sayede aç kalmadan, diyet yapmadan, yorucu egzersizlere kalkamadan kolay bir şekilde kilo verirsiniz. Herbalife ürünleri içerisinde yer alan besinler sayesinde enerjinizin bittiğini hissetmeyecek ve hiç acıkmayacaksınız. Böylece sizde kesin olarak zayıflayacaksınız. Herbalife kuru kuruya zayıflatmaz, kişinin uyulması gereken kurallara uyması ve düzenli beslenmenin eksiksiz tamamlanması ile zayıflatır. Herbalife ‘nin bir gıda takviye ürünü olduğunu asla bir zayıflama hapı olmadığını tekrar tekrar vurgulamakta fayda vardır.

Herbalife ürünleri ile verdiğiniz kiloları kolay kolay geri almazsınız. Çünkü Herbalife size sağlıklı bir şekilde kilo verdirmektedir. Sağlıklı bir beslenme alışkanlığına yönlendirmektedir.Bu ürünler sayesinde vücudunuzun ihtiyacı olan besinler temin edilmekte ve açlık hissiniz bastırılmaktadır. Bu sayede de yemeklere olan ilginiz azalmaktadır. Acıktığınızda da öğünler arasında hafif gıdalar tükettiğiniz zamanda verdiğiniz kiloları bir daha kolay kolay geri almayacaksınız. Fastfood tarzı yiyecekler her zaman kilo alımı için biçilmiş kaftandır. Bu nedenle fastfood tarzı yiyecekleri kendinizden eşinizden uzak tutun. En çok da küçük çocuklarınızdan uzak tutmalısınız.

Herbalife ürünleri ilaç olmamasına rağmen ilaç görünümünde olmalarının asıl nedeni tüketimlerinin daha kolay olmasıdır. Bu sayede düzenli bir şekilde alınabilmekte, yanınızda taşınmakta ve kolay bir şekilde sindirilebilmektedirler. Aksi takdirde o kadar karışımı ayrı ayrı tek tek taşıyor ve hazırlıyor olsa idiniz oldukça zorlanır ve kiminiz pes eder içmezdiniz. Kapsül haline getirilmesi sizlerin işlerini kolaylaştırmak içindir.

Herbalife ürünlerinin bağımlılık yapması gibi bir durum söz konusu değildir. Dünya genelinde 75 milyon insan tarafından kullanılan bu ürünlerden böyle bir şikâyet hiç gelmemiştir. Zaten dünya genelindeki sağlık örgütleri ve ülkemizdeki bakanlıklarda eğer böyle bir durum söz konusu olsaydı onay vermezlerdi. Bu nedenle sizde sağlıklı bir şekilde zayıflamak ve vücudunuza besin takviyesi yapmak için Herbalife ürünlerini gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Ürünlerimizi dilediğiniz de bırakabilir dilediğinizde tekrar başlayabilirsiniz. Bağımlılık yapmadığını göreceksiniz.

Herbalife ürünleri vücudunuz için size besin takviyesi sağlamaktadır. Zayıflamak için bazı programlar uyguladığınızda ya da egzersizler yaptığınızda vücudunuz belli düzeyde enerji yakmak zorunda kalır. Bunun içinde vücutta bulunan besin değerlerinin, proteinlerin ve vitaminlerin bir kısmı yakılır. Yakılan bu besinlerin tekrar yerine konması son derece önemlidir. İşte bu yüzdende çeşitli Herbalife ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Herbalife formül 1 besleyici shake karışımı, Herbalife formül 2 besleyici tabletler ve buna benzer diğer Herbalife ürünleri ihtiyacınız olan besin değerlerini size sağlayacaktır. Yani vücudunuz hangi besin değerine ihtiyaç duyuyorsa onları kullanmanız gerekiyor. Ancak ürünlerin hepsini kullanmanız zayıflamanızda daha da etkili olacaktır.

Herbalife ürünleri vücudunuz için size besin takviyesi sağlamaktadır. Zayıflamak için bazı programlar uyguladığınızda ya da egzersizler yaptığınızda vücudunuz belli düzeyde enerji yakmak zorunda kalır. Bunun içinde vücutta bulunan besin değerlerinin, proteinlerin ve vitaminlerin bir kısmı yakılır. Yakılan bu besinlerin tekrar yerine konması son derece önemlidir. İşte bu yüzdende çeşitli Herbalife ürünleri kullanmanız gerekmektedir. Herbalife formül 1 besleyici shake karışımı, Herbalife formül 2 besleyici tabletler ve buna benzer diğer Herbalife ürünleri ihtiyacınız olan besin değerlerini size sağlayacaktır. Yani vücudunuz hangi besin değerine ihtiyaç duyuyorsa onları kullanmanız gerekiyor. Ancak ürünlerin hepsini kullanmanız zayıflamanızda daha da etkili olacaktır.

Eski, yanlış alışkanlıkları devam ederse tabii kilo alırlar… Önce beslenmenin ne olduğunu öğrenmeli insanlar… Karın doyurmak başka, beslenmek başkadır. Bunu bilmek gerekir.

Sabah poğaça, börek ile doyarsın ama bu beslenmek değildir… Sen karnın doyduğu için değil, beslendiğin için yaşarsın…. Hücrelerinin beslenmeye ihtiyacı var… Neyle beslenir hücreler?
Protein, vitamin, mineral ile beslenir… Hücreler nedir? Vücuttaki en küçük birimdir… Hepsi bir araya gelince insan vücudunu oluşturur. 100 trilyon hücremiz var. İyi beslersen daha sağlıklı,enerjik, güçlü olursun.
Bağışıklık sistemin kuvvetli olur. Gelecekte pek çok hastalıktan kurtulursun. Türkiye de henüz bilinmese de, dünyada çığır açan yeni bir yöntemdir bu. Türkçe makalelerde pek yok.İngilizce araştırın.

Hücresel ve moleküler beslenmedir bunun adı… Yani cellular and molecular nutrution…. Hücreleri beslemektir amacı… Aldığın protein, vitamin, mineral gibi hayati ve şart olan maddelerin hücrelere çok çabuk ulaşması için nanoteknoloji ile yapılan bir üretimdir… Şöyle düşünün… Hasta hemen iyileşsin diye serum verirler. Serum nedir? Besin maddesidir….Kana hemen karışsın, etkisini hemen göstersin diye koldan, kana direkt verilir…

Böylece hiç mideden, bağırsaktan geçmeden, vakit kaybetmeden kana karışır…Kan yoluyla da, hücrelere taşınır…Olay budur.. Herbalife ürünleri de hücresel ve moleküler beslenme amaçlı, nanoteknolojiyle üretilen ürünlerdir.

Abd’de, Ucla üniversitesinde, mark hughees hücresel ve moleküler beslenme laboratuvarı vardır…

İşte bu haplar, aynı serum mantığıyla hemen kana karışır ve gerekli besin değerlerini hücrelere hızlıca taşırlar. Hem de hiç değerini kaybetmeden.. Hem de doğal..

Tekrak başa dönersek, eğer sen yanlış beslenmeye devam edersen, abur cubur ile proteinden uzak kalırsan, hele bir de hareketsizsen tabii ki yeniden kilo alırsın.. Hatta daha hızlı alırsın…

Herbalife tedavi değildir… Hücreleri beslemektir…Günümüzde, Gdo, hormon, tarım ilacı, kimyasal gübreler yiyeceklerimizi rezil etmiştir…
Hastalıklar artmaya başladı, erken kalp, damar, kanser ölümleri gelmeye başlamıştır… Lifli gıdaları, omega 3, niteworks nitrik oksiti araştırırsanız hayati bir konu olduğunu göreceksin… Herbalife bunların en iyisini üretir.
İnternette, tv’lerde tanıtımı yapılan bütün ürünler yalandır. Çünkü bu tip reklamlar aslında yasak. isteyen ürünü satıyor, milleti kandırıyor. Devlet bir kaç ay, ya da bir kaç yıl sonra farkediyor, baskın yapıyor, el koyuyor ama…. Nafile…. Başka isimle yeniden geliyorlar!!!!! Oysa herbalife onlardan değildir… 31 senelik firmadır…

Sabahları doğal vitaminler, mineraller alıyorsan tabii ki bu doğru…hormonsuz, tarım ilaçsız, kimyasal gübresiz yiyecek bulabiliyorsanız ne mutlu size…
Mısırdaki Gdo, verilebilecek en önemli örneklerden biri…

Günümüzde o bahsettiklerinizi bulmak artık zor, işte bu yüzden herbalife devreye giriyor ya..Bütün mesele burada işte… Yiyeceklerdeki besin değerleri her geçen gün azalıyor. Yukarıda saydığım maddeler, ve üretim şekilleri artık vitamin, mineral, protein, lif bırakmıyor… 1985 yılında bir çilekte 60 mg C vitamini varken, 2000 yılında 8 mg oldu…. Günümüzü düşünemiyorum bile..Bunu ben değil, Alman üniversiteleri araştırmış…

Düşünsenize, eskiden elmada kurt vardı, pazarcılarla kavga ederdi ev hanımları….Şimdi ise o elmaları kurt bile yemiyor!!!! Yeni nesil kurt nedir bilmiyor bile!!!!

İşte, o elma kurdunun bile yemediği elmayı sen yiyorsun!!! Durumun vehameti burada…!!

Alışveriş Sepeti 0

Çantada ürün yok.